Huawei P30 6GB/128GB Breathing Crystal

Čvc 1, 2019 | Blog

Smartphone je vybaven perfektní foto soustavou, jejíž funkce si zčásti Huawei osahal již v předchozích modelech, ovšem nyní ji posouvá opět na zcela novou úroveň. Huawei P30 je elegantní a stylový telefon se skvělým výkonem, perfektním displejem a unikátním trojitým fotoaparátem, který se řadí mezi špičku na trhu.

VLAJKOVÁ LOĎ HUAWEI PŘIPLOUVÁ…

Huawei P30 se honosí obrovským, zaobleným dvou-a-půl dimensionálním 6.1” OLED displejem s poměrem 19.5:9 v rozlišení FHD+ (2340 x 1080).

Tento jemný displej je napěchovaný technologiemi s úkolem zprostředkovat vám skvělý mobilní zážitek ze sledování videí či filmů, a to bez jakýchkoli rušivých elementů – nechte se ohromit širokou paletou barev, akurátní reprodukcí jasnějších a výraznějších barev díky 100% DCI-P3 gamutu a kosmickými černými na obrovském OLED displeji s vysokým kontrastem. Nejste fandové pohyblivých obrázků? Díky fantastické jemnosti je i procházení webu a čtení radostí..

Čas nechat si ušít kalhoty s kapsami na míru ještě nenadešel – displej pétřicítky až na výřez pro přední kameru ve tvaru kapky zabírá většinu těla až ke ztenčeným rámečkům, telefon tudíž zůstává relativně kompaktní.

Zmíněná zaoblenost displeje platí i pro tělo, které sestává z tvrzeného skla na displeji i na zádech a hliníkového rámečku po stranách. Na pravé straně rámečku jsou usazena tlačítka zamknutí telefonu a ovládání hlasitosti. Elegance na funkčnosti nic neubírá – čtečku otisků prstů pro jednoduché avšak bezpečné odemknutí systému naleznete zabudovanou uvnitř displeje (jak se ostatně u vlajkové lodi roku 2019 sluší a patří) a telefon navíc splňuje certifikaci stupně krytí IP 53, což v praxi znamená, že nad prachem či špínou P30 mávne rukou a případná letmá návštěva lijavého počasí ho přinejhorším revitalizuje. Buďte dostupní i během přírodních katastrof!

NEŠETŘI, MĚJ ZA TŘI

Zadní trojice objektivů Huawei P30 zdatně využívá scény-rozpoznávající umělé inteligence a LED blesku pro dechberoucí snímky, ať už jste v jakékoli situaci. Hlavní 40 MPx čočka je opásána širokoúhlým objektivem, druhá 16 Mpx Vám umožňuje ultraširoký náhled na svět a třetí teleskopickou 8Mpx čočkou pořídíte i fotografie notně vzdálených objektů. Kombinace je to vražedná – i díky vyšší světelnosti čoček budou vaše snímky barevnější, a to nezávisle na denní době.

Fotoaparát nabízí tradiční funkce jako automatické ostření a několikero režimů focení – od obligátního portrétního s funkcí zkrášlení až po plně manuální Pro mód. Díky funkci HDR pořídíte perfektně vyvážené snímky i v přímém slunečním světle. Bokeh efekt zde najdete také, a to velmi jemný. Nechte své kamarády vyniknout – efektně rozmažte pozadí a nechte fotografovaný subjekt dokonale vyznít. Pétřictítkou samozřejmě nahrajete i video, a to zpomalené, zrychlené i klasické (to konkrétně v rozlišení až 4K).

Přední snímač v úctyhodném rozlišení 32 Mpx nabízí ty nejvyladěnější selfies díky i zde přítomnému bokeh efektu a zkrášlujícímu módu – automatické retuši vaší vizáže. Navíc je vybavena technologií rozpoznávání obličeje, které pro vyšší pocit bezpečí dělá společnost již zmíněný snímač otisků prstů uvnitř displeje.