Prodej a servis mobilních telefonů
Mobiltuning
Huawei top partner
Dobruška
Opočenská 76
tel.: 605 08 09 03
mobiltuning - Dobruška
Kostelec n./O.
Palackého nám. 23
tel.: 605 08 09 02
mobiltuning - Kostelec nad Orlicí
Ústí nad Orlicí
Lochmanova 57
tel.: 732 71 00 00
mobiltuning - Ústí nad Orlicí
Mobiltuning

Odborný servis všech značek mobilních telefonů

Stojíme si za kvalitou našeho servisu. Naši školení technici dokážou vyřešit téměř jakýkoliv problém, pomohou s nastavením a poradí při potížích s vaším mobilním telefonem. Pro opravy používáme kvalitní náhradní díly, jsme precizní, rychlí a vždy přicházíme s nejvýhodnějším řešením pro zákazníka.

Odblokování

Provádíme odblokování na síť, odblokování gesta a bezpečnostního kódu a odstranění FRP (Factory reset protection – google účet), RL (Reactivation lock – Samsung účet), MI account (účet u Xiaomi telefonů), Huawei ID (u Huawei telefonů), FLYME účtu (u telefonů MEIZU) u všech značek a modelů mobilních telefonů. Výjimkou je odblokování iPhone, kde záleží na operátorovi, který iPhone blokuje. Odblokování většiny modelů provádíme na počkání. Provádíme též odblokování iCloud účtů (FMI) u všech zařízení značky Apple, zejména iPhone, iPad.

Přehrání firmware

Přehráváme software u všech značek mobilních telefonů. Důvodem může být nahrání českého menu, zamrzání telefonu v logu, pomalý chod telefonu, oprava imei nahráním certifikátu z důvodu neodborného softwarového zásahu atd. Dále provádíme ROOTování telefonů a nahráváme neoficiální ROM, hlavně CyanogenMod. Přehrání software u věšiny modelů provádíme na počkání.

Výměna LCD

Provádíme výměnu digitizerů, skel, rámečků i kompletních LCD modulů na většině značek mobilních telefonů.

Oprava nabíjení

Jedna z nejčastějších závad mobilních telefonů a tabletů je utržený systémový konektor.

Záloha dat

Provádíme zálohu kontaktů, fotek a ostatních dat ze všech značek mobilních telefonů. Dále provádíme obnovu dat z nefunkčních telefonů, paměťových karet a harddisků.

Složité pájení

Provádíme výměnu BGA i SMD součástek zejména power management chipů, flash pamětí NAND a eMMC, Nvidia a ATi (AMD) grafických chipů. Tyto opravy provádíme jak na telefonech např. Samsung nebo iPhone, tak i na základních deskách notebooků za pomocí infra pájecí stanice.

Naše služby

prodej, záruční a pozáruční servis mobilních telefonu a tabletů prodej příslušenství k mobilním telefonům poradenství v oblasti mobilních technologií lepení ochranných skel a fólii

Rychlý kontakt

Dobruška - Opočenská 76, tel.: 605 08 09 03
Kostelec nad Orlicí - Palackého nám. 23, tel.: 605 08 09 02
Ustí nad Orlicí - Lochmanova 57, tel.: 732 71 00 00

Pondělí - Pátek 9 - 12   13 - 17h., Sobota 9 - 11h.